UAB “Pirmas žingsnis” įkurta 1993 spalio 29 dieną. UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno gydymo įstaigų ir daugeliu kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų, vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Firma “Pirmas žingsnis” panašaus profilio įmonių tarpe jau kelinti metai užima antrą vietą šalyje pagal aptarnaujamūjų pacientų skaičiu.

Svarbiausi Firmos tikslai yra nustatyti ir patenkinti savo pacientų bei kitų suinteresuotųjų šalių poreikius ir lūkesčius, įgyti pranašumo prieš konkurentus, gerinant bendrąją firmos veiklą. Firmoje taikomas lankstus klientų aptarnavimas: konsultuojama, priimami užsakymai, o gaminiai pritaikomi beveik visoje Lietuvos teritorijoje

Mūsų misija-vizija – laiku aprūpinti gyventojus kokybiškais, saugiais medicinos prietaisais.

Firma gamina ir pritaiko protezinius – ortopedinius ir ergoterapijos gaminius Lietuvos žmonėms po operacijų, traumų ar neįgaliems žmonėms. Individualiai gaminami ir pritaikomi įvairūs įtvarai, protezai, avalynės įdėklai, ortopedinė avalynė.

Solidi darbo patirtis, gera technika, kokybiškos, saugios žaliavos ir veikiančios vadybos sistemos garantuoja gaminamų gaminių kokybę, trumpus (o svarbiausia – tikslius) užsakymų įvykdymo bei paslaugų teikimo terminus. Visi gaminiai gaminami iš kokybiškų, saugių bei nekenksmingų ir ekologiškai švarių medžiagų, atitinka aukščiausius kokybės ir saugos reikalavimus. Gaminiai yra aprobuoti Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje prie SAM, serijinių gaminių grupė įvertinta pagal EUROPOS PARLAMENTO IR TARYBOS REGLAMENTO (ES) 2017/745 nuostatatų reikalavimus ir įregistruota saugos ženklu CE. Kiekvienas gaminys matuojamas, koreguojamas, tobulinamas ir taikomas klientui. Atsižvelgdami į pacientų pageidavimus ir gydytojų rekomendacijas, firmos ortopedai – technikai parenka ir pagamina tinkamiausią gaminį. Visiems mūsų gaminiams yra taikomi garantiniai įsipareigojimai.

Firmos darbuotojai dalyvauja įvairiuose bendruose ortopedinių susirgimų gydymo ir profilaktikos, neįgaliųjų paramos projektuose, skirtuose socialinei integracijai į visavertį gyvenimą, Lietuvos standartizacijos departamento technikos komitetų veikloje, rėmimo programose, asociacijose.

Geros darbo sąlygos naujose patogiai įrengtose patalpose, dėmesys supančiai aplinkai, visuomenei-ir saviems darbuotojams, moralinis ir materialinis skatinimas, neformalus bendravimas su vadovu – visa tai skatina darbuotojus našiau dirbti ir nuolat tobulinti savo gebėjimus, greitai ir laiku pagaminti sudėtingus gaminius.

UAB „Pirmas žingsnis“ remia įvairias sporto šakas: moterų rankinio komandą, Kauno regbio veteranų klubą, vyrų krepšinio komandas, mašinų sportą. Kviečiame bendradarbiauti ir kitų sporto šakų atstovus.