Informacija apie nuomą

  • 8 685 17840 arba 837 409281
  • El.paštas : sales@pirmaszingsnis.lt
  • Nuomojama fiziniams asmenims ir įstaigoms

Pasiėmimas ir grąžinimas nuomos punktuose:

  • Kaune: Raudondvario pl. 150 (Tel. 8650 17840)
  • Šiauliuose: V.Kudirkos g. 99 (Tel. 8 41 433591)
  • Vilniuje: Laisvės pr.77 (Tel. 8 685 17989)

Įrangos nuomos laikotarpis

Nuomos laikas yra skaičiuojamas minimaliais nuomos laikotarpiais. Tai reiškia, kad Nuomotojas nuomoja įranga ne trumpesniam, nei nurodyta, terminui. Visi minimalūs nuomos terminai pateikti šalia prekių. Nuomos termino pradžia laikoma ta diena, kai yra pasirašoma nuomos sutartis ir įranga yra perduodama Nuomininkui. Paskutine nuomos diena yra laikoma ta diena, kai Nuomininkas grąžina nuomojamą įrangą į nuomos vietą. Jei įranga grąžinama į nuomos vietą iki 12 valandos, praeita kalendorinė diena yra laikoma paskutine nuomos diena. Apie įrangos grąžinimą ar nuomos pratęsimą Nuomininkas privalo informuoti Nuomotoją ne vėliau nei likus 1 dienai iki minimalaus termino, už kurį sumokėta, pabaigos.

Jeigu Nuomininkas įrangą grąžina sekančią dieną po paskutiniosios nuomojamo prietaiso grąžinimo dienos, po 12 val. jam priskaičiuojamas nuomos mokestis už sekantį 1 (vieną) minimalų nuomos laikotarpį, nepriklausomai nuo viršytos po 12 val. laiko trukmės.

Reikalingi dokumentai ir nuomos tvarka

Fiziniam asmeniui: asmens tapatybės kortelė arba LR piliečio pasas. 

Juridiniam asmeniui: įmonės darbuotojo įgaliojimas, įmonės registracijos pažymėjimo kopija, atsiimančio įrangą asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. 

Pirmoji įmoka už nuomojamą įrangą mokama pasirašant sutartį. Nuoma mokama kas 30 dienų (išskyrus tuos gaminius, kurių minimalus nuomos terminas – savaitinis). 

Jei prie nuomojamos įrangos yra nurodytas užstatas,  jis  sumokamas sutarties pasirašymo dieną ir grąžinamas nuomojamos įrangos grąžinimo dieną, jei nuomojama įranga nėra sugadinta (pagal nuomos sutarties sąlygas).

 

Įrangos paėmimas ir grąžinimas

Jei nuomojama įranga naudojamasi mažiau nei savaitę ar mėnesį (priklauso nuo minimalių nuomos terminų, nurodytų prie nuomojamų gaminių), nuomos mokestis skaičiuojamas kaip už pilną savaitę ar mėnesį.

Nuomininkas įsipareigoja nuomojamą įrangą saugoti ir prižiūrėti bei grąžinti tvarkingą ir išvalytą. Jei nuomojama įranga grąžinama neišvalyta – taikomas papildomas mokestis – 5 EUR.

Neįgaliojo vežimėlio steelman start nuoma, dydis 46 cm

Minimalus nuomos terminas – 1 mėnesis. KAINA 40,00 EUR
Pageidaujant pratęsti nuomą prisideda 40,00 Eur su PVM už kiekvieną papildomą mėnesį.

Aprašymas

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 120 kg. Konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis tik 26 cm, nugaros atramos aukštis 46 cm, sėdynės gylis 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir nugaros atrama paminkštinta. Rankų atramos atlenkiamos ir nuimamos su fiksatoriais, atramų aukštis nuo sėdynės 220 mm. Nuimamos, pasukamos į šonus, reguliuojamo aukščio pėdų atramos su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Greitos fiksacijos galiniai ratai nepripučiami, varymo lankai ir ratlankiai aliuminiai. Su rimties stabdžiais iš abiejų vežimėlio pusių. Su atšvaitais iš visų vežimėlio pusių, reguliavimo raktu, naudojimo ir priežiūros instrukcija lietuvių kalba.

Alkūninė vaikštynė suaugusiam

Minimalus nuomos terminas  – 1 mėnesis. 
KAINA 30,00 EUR
Pageidaujant pratęsti  nuomą prisideda 30,00 Eur su PVM  už kiekvieną papildomą mėnesį.

Aprašymas

Reguliuojamo aukščio vaikštynė su dviem plieninėmis rankenomis, skirta naudoti patalpose. Vaikštynė komplektuojama su keturiais 80mm ratukais ant U formos rėmo, kurie leidžia vaikštynei pasisukti bet kuria kryptimi, du ratukai su stabdžiais. Minkšta dalis pagaminta iš šlifuotos drožlių plokštės, paminkštinta elastiniu putų poliuretanu ir aptraukta medicinine oda.

Techniniai parametrai:

Aukštis: 790-1290 mm;
Plotis: 540 mm;
Maksimali apkrova: 180 kg.

Lauko vaikštynė su 4 ratukais ir stabdžiais

Minimalus nuomos terminas  – 1 mėnesis. 
KAINA 30,00 EUR

Aprašymas

Patogi ir saugi, palengvinto svorio lauko vaikštynė su ratukais. Keturi 190/50 mm ratukai, stabdžiai eigos ir rimties. Keliant stabdymo rankenėlę į viršų aktyvuojami eigos stabdžiai, o nulenkus rankenėlę žemyn yra aktyvuojami rimties stabdžiai. Rankenos reguliuojamo aukščio, ergonomiškos. Komplektuojama su sėdyne, metaliniu krepšeliu ir plastikiniu padėklu. Vaikštynė su atšvaitais saugumui užtikrinti.

Techniniai parametrai: 

Aukštis: 97 cm;
Plotis: 60 cm;
Maksimali apkrova: 130 kg.

Alkūninis ramentas

Minimalus nuomos terminas  – 1 savaitė
KAINA 6,00 EUR

Aprašymas

Itin lengvas ir tvirtas alkūninis ramentas su atviro tipo plastmasine atrama dilbiui yra  pagamintas iš anoduoto aliuminio. Aukštis reguliuojamas mygtuko pagalba 2,5 cm intervalais. Komplektuojamas kartu su guminiu antgaliu. Ramentai tinkami vartotojui iki 140 kg. Ramentas su dviem integruotais atšvaitais – vienu priekyje bei kitu gale. Ramento aukštis matuojamas nuo grindų iki rankenos. . Norėdami tinkamai pasirinkti ramentą, jo rankena turi būti ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono.

M dydis Techniniai parametrai:

Bendras aukštis – 76-96 cm.
Maksimali apkrova – 140 kg.
Apytikslis naudotojo ūgis: 155-175 cm.

L dydis techniniai parametrai:

Bendras aukštis – 90-110 cm.
Maksimali apkrova – 140 kg.
Apytikslis naudotojo ugis: 175-195 cm.

Pažastiniai ramentai

Minimalus nuomos terminas  – 1 savaitė 
KAINA 6,00 EUR

Aprašymas

Lengvas ir tvirtas pažastinis ramentas pagamintas iš anoduoto aliuminio. Aukštis reguliuojamas mygtuko pagalba 2,5 cm intervalais. Atramos pažasčiai ir delnui paminkštintos, keičiamos. Komplektuojamas kartu su guminiu antgaliu Ramentai gaminami trijų dydžių, tinka vartotojui iki 120 kg. Norėdami tinkamai pasirinkti ramento dydį, pamatuokite atstumą nuo grindų iki pažasties. Ramento aukštis turi būti 3-5 cm mažesnis nei atstumas tarp grindų ir pažasties.

M dydis techniniai parametrai:

Bendras aukštis – 114-134 cm.
Maksimali apkrova – 120kg.
Apytikslis naudotojo ūgis – 155-175 cm.

L dydis techniniai parametrai:

Bendras aukštis – 135-155 cm.
Maksimali apkrova – 120kg.
Apytikslis naudotojo ūgis – 175-195 cm.